Informacja

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Nowy Świeca żarowa 70915959 SWAG Zobacz większe

Świeca żarowa 70915959 SWAG

70915959 SWAG 46754154

Nowy produkt

SWAG

Świeca żarowa do ALFA ROMEO FIAT LANCIA

OPEL SUZUKI nasz indeks 23-19-0160

zdolny do nagrzewania wtórnego
Długość [mm]: 103
Długość [mm]: 24
Gwint zewn. [mm]: M10 x 1
Rozmiar klucza: 10
Napięcie [V]: 11



Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

34,00 zł brutto

Więcej informacji

ZASTOSOWANIE W POJAZDACH;

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 JTD (930.A4B) 77 KW / 105 HP 2.1999 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD (930.B4B) 77 KW / 105 HP 2.1999 - 1.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) 74 KW / 101 HP 6.2003 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937AXD1A, 937BXD1A) 81 KW / 110 HP 10.2000 - 8.2002
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A) 85 KW / 115 HP 4.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A) 85 KW / 115 HP 10.2004 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A) 88 KW / 120 HP 7.2005 - 3.2010
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2) 77 KW / 105 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00) 81 KW / 110 HP 10.2000 - 5.2001
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00) 85 KW / 115 HP 5.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1) 100 KW / 136 HP 9.1997 - 9.2003
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) 103 KW / 140 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC) 110 KW / 150 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2) 77 KW / 105 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932.B2B00) 81 KW / 110 HP 10.2000 - 5.2001
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 85 KW / 115 HP 5.2001 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1) 100 KW / 136 HP 5.2000 - 9.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.B1B00) 103 KW / 140 HP 10.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.BXC00) 110 KW / 150 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B) 85 KW / 115 HP 9.2005 - 11.2011
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B) 88 KW / 120 HP 9.2005 - 11.2011
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939BXE1B) 88 KW / 120 HP 3.2006 - 11.2011
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2A__) 100 KW / 136 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2B__) 103 KW / 140 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXA00, 936A3B00) 110 KW / 150 HP 4.2002 - 6.2007

FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD 74 KW / 100 HP 9.2000 - 10.2001
FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD 105 77 KW / 105 HP 12.1998 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 JTD 74 KW / 100 HP 9.2000 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 JTD 105 77 KW / 105 HP 12.1998 - 10.2001
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXE1A) 66 KW / 90 HP 4.2007 - 12.2008
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXD1A) 85 KW / 116 HP 11.2006 - 12.2009
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXB1A) 88 KW / 120 HP 4.2007 - 12.2014
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B) 88 KW / 120 HP 6.2005 - 12.2011
FIAT CROMA Skrzynia (194_) 1.9 MJTD (194AXB1B) 88 KW / 120 HP 4.2006 - 12.2011
FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A) 74 KW / 100 HP 10.2001 - Teraz
FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 JTD 77 KW / 105 HP 7.2003 - Teraz
FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 D Multijet 88 KW / 120 HP 10.2005 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A) 74 KW / 100 HP 10.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD 77 KW / 105 HP 7.2003 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD Multijet 88 KW / 120 HP 12.2006 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.9 JTD 74 KW / 101 HP 1.2004 - Teraz
FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 105 (185AXN1A) 77 KW / 105 HP 12.1998 - 12.2002
FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 110 (185AXT1A) 81 KW / 110 HP 9.2000 - 8.2002
FIAT MAREA (185_) 2.4 JTD 130 96 KW / 130 HP 4.1999 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 TD 100 (185BX_) 74 KW / 100 HP 9.1996 - 6.2003
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 105 (185BXN1A) 77 KW / 105 HP 12.1998 - 12.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 110 (185BXT1A) 81 KW / 110 HP 9.2000 - 8.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.4 JTD 130 96 KW / 130 HP 4.1999 - 5.2002
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 105 (186AXB1A) 77 KW / 105 HP 4.1999 - 6.2010
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 110 81 KW / 110 HP 3.2001 - 7.2002
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 115 85 KW / 115 HP 7.2002 - 6.2010
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD (186AXE1A) 88 KW / 120 HP 4.2002 - 6.2010
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_) 1.9 JTD 59 KW / 80 HP 9.2001 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 59 KW / 80 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 63 KW / 86 HP 10.2001 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 74 KW / 101 HP 6.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO Van (188_) 1.9 JTD 63 KW / 86 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT SEDICI (FY_) 1.9 D Multijet 88 KW / 120 HP 6.2006 - 10.2011
FIAT SEDICI (FY_) 1.9 D Multijet 4x4 88 KW / 120 HP 6.2006 - 10.2011
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XF1A) 59 KW / 80 HP 2.2002 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) 66 KW / 90 HP 9.2004 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 74 KW / 100 HP 9.2005 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A) 85 KW / 115 HP 10.2001 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 88 KW / 120 HP 9.2005 - 11.2006
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXF1A) 59 KW / 80 HP 10.2001 - 8.2005
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXE1A) 85 KW / 116 HP 10.2001 - 8.2005
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 59 KW / 80 HP 1.2003 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D 66 KW / 90 HP 9.2004 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 74 KW / 100 HP 9.2005 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 85 KW / 115 HP 1.2003 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 88 KW / 120 HP 9.2005 - 8.2008
FIAT STRADA pick-up (178_) 1.9 JTD 59 KW / 80 HP 4.2003 - Teraz

LANCIA KAPPA (838_) 2.4 JTD (838AL1AA) 100 KW / 136 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 JTD (838BL1AA) 100 KW / 136 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXD1A) 77 KW / 105 HP 7.1999 - 9.2000
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXI1A) 81 KW / 110 HP 9.2000 - 5.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839.AXI1A, 839.AXN1A, 839.CXL1A) 85 KW / 116 HP 5.2001 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXE1A) 99 KW / 135 HP 7.1999 - 2.2001
LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXL1A) 103 KW / 140 HP 9.2000 - 5.2002
LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839.AXE1A) 110 KW / 150 HP 5.2002 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.9 JTD (839BXD1A) 77 KW / 105 HP 7.1999 - 9.2001
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.9 JTD (839BXI1A) 81 KW / 110 HP 9.2000 - 5.2001
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.9 JTD (839.BXI1A, 839.BXN1A, 839.CXL1A) 85 KW / 116 HP 5.2001 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.4 JTD (839BXE1A) 99 KW / 135 HP 10.1999 - 9.2000
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.4 JTD (839BXL1A) 103 KW / 140 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.4 JTD (839.BXE1A) 110 KW / 150 HP 5.2002 - 10.2005
LANCIA MUSA (350_) 1.9 D Multijet (350.AXC1A) 74 KW / 101 HP 10.2004 - 9.2012
LANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841AXD1B02) 110 KW / 150 HP 7.2002 - 7.2009

OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 74 KW / 100 HP 9.2005 - 10.2010
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 88 KW / 120 HP 6.2004 - 10.2010
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 74 KW / 101 HP 1.2006 - 10.2010
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 88 KW / 120 HP 9.2005 - 10.2010
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 74 KW / 100 HP 9.2005 - 10.2010
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 88 KW / 120 HP 9.2005 - 10.2010
OPEL ASTRA H Skrzynia (L70) 1.9 CDTI (L70) 74 KW / 101 HP 8.2005 - 12.2012
OPEL ASTRA H Skrzynia (L70) 1.9 CDTI (L70) 88 KW / 120 HP 9.2005 - 10.2010
OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 74 KW / 100 HP 8.2005 - 2.2008
OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 88 KW / 120 HP 4.2004 - 2.2008
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) 88 KW / 120 HP 4.2004 - 1.2009
OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) 88 KW / 120 HP 4.2004 - 1.2009
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) 74 KW / 100 HP 6.2005 - 8.2008
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) 88 KW / 120 HP 4.2004 - 1.2009
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 74 KW / 100 HP 7.2005 - 12.2010
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 88 KW / 120 HP 7.2005 - 4.2015

SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 DDIS (RW 416D) 66 KW / 90 HP 4.2007 - Teraz
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS (RW 419D) 88 KW / 120 HP 6.2006 - Teraz


Producent     Kod OE

ALFA ROMEO     46754154
ALFA ROMEO     60816139
ALFA ROMEO     71735458
AUTOMEGA     150081710
BorgWarner (BERU)     GN 041
BorgWarner (BERU)     GN017
BorgWarner (BERU)     GN097
BOSCH     0 250 202 036
BREMI     26033
BREMI     26036
BREMI     26090
BRISK     S517
BRISK     S541
CHAMPION     CH222
CHAMPION     CH269
CWORKS     E200R0021
DELPHI     HDS382
DENSO     DG-122
DIPASPORT     CND018N
DIPASPORT     CND021N
DJ PARTS     GP1189
DJ PARTS     GP1192
DÜRER     DG30103
DÜRER     DG30109
ERA     886005
ERA     887005
ERA     887094
EUROREPAR     1616056180
EUROREPAR     1616058080
EUROREPAR     1616059880
EYQUEM     0911101128
EYQUEM     0911101132
EYQUEM     0911101247
EYQUEM     PWD 505
EYQUEM     PWD 508
FAE     74189
FAE     74265
FAST     FT82703
FAST     FT82730
FAST     FT82733
FEBI BILSTEIN     15959
FIAT     46754154
FIAT     71735458
FLENNOR     FG9038
FLENNOR     FG9190
GENERAL MOTORS     093180295
GENERAL MOTORS     095508489
GENERAL MOTORS     93180295
GENERAL MOTORS     95508489
HERTH+BUSS JAKOPARTS     J5718007
HIDRIA     H1 793
HIDRIA     H1 802
HIDRIA     H5 020
HKT     B109
IAP QUALITY PARTS     810-16100
KAGER     65-2041
KAGER     65-2049
KAISHIN     39232
KAMOKA     KP001
KAVO PARTS     IGP-8503
KLAXCAR FRANCE     41169z
LANCIA     46754154
LANCIA     71735458
LUCAS     LP052
LUCAS     LP063
LUCAS     LP072
MAGNETI MARELLI     060900760606
MAGNETI MARELLI     062407122312
MAGNETI MARELLI     062407127312
MAGNETI MARELLI     062407196312
MAGNETI MARELLI     062900014304
MAGNETI MARELLI     062900053304
MAGNETI MARELLI     600000180300
MAPCO     7004
MAPCO     7005
MASTER-SPORT GERMANY     SZ-17-PCS-MS
MAXGEAR     66-0020
MAXGEAR     66-0028
MAXGEAR     66-0050
METZGER     H1 793
METZGER     H1 802
METZGER     H5 020
MEYLE     214 860 0000
MGA     BP714
MOTAQUIP     LVGP206
MOTAQUIP     VGP171
MOTAQUIP     VGP206
NGK     3413
NGK     4694
NGK     5540
NGK     5941
NPS     DG-122
NPS     DG-196
OPEL     12 14 040
OPEL     12 14 073
PATRON     PGP050
PEMEBLA     JAPDG-122
PEMEBLA     JAPDG-127
RED-LINE     22SZ000
Stark     SKGP-1890019
Stark     SKGP-1890035
STELLOX     201 060-SX
STELLOX     202 032-SX
STELLOX     202 036-SX
SUZUKI     02502-02132
SUZUKI     18550-79J50-000
Technika     BP138
Technika     BP150
Technika     BP240
TOPRAN     207 312
VALEO     345114
VAUXHALL     093180295
VAUXHALL     095508489
VAUXHALL     93180295
VAUXHALL     95508489
VEMO     V99-14-0022
VEMO     V99-14-0062
WILMINK GROUP     WG1431545
WILMINK GROUP     WG1461058
WILMINK GROUP     WG1461063
WILMINK GROUP     WG1486140
WILMINK GROUP     WG1497003
WILMINK GROUP     WG1499323
WILMINK GROUP     WG1791861
WILMINK GROUP     WG2017451
WILMINK GROUP     WG2017540

30 innych produktów w tej samej kategorii: